11 Mayıs 2012 Cuma

ŞAMPİYON O-L-A-C-A-Ğ-I-Z !!!


HOLİGANBROS ekibinin ŞAMPİYONLUK bildirisidir!!!

Erdem ÇETİN

Taktik maktik yok beyler!!!

Tüm sezon boyu yaşadığımız güzel şeyleri aklınıza getirin. Bu takımın herkesten daha güçlü ve bu şampiyonluğu daha çok hak ettiğini aklınıza getirin. İyi şeyler düşünün; içimizdeki enerjiyi, kazanma duygusunu, şampiyonluk coşkusunu futbolculara ve teknik ekibe hissettirdiğinizi düşünün.

Dedim ya, "o oynamış, o bunu yapsaydı" bile demeyin çünkü onu sahaya çıkacak futbolcular , teknik ekip ve hocamız sonuna kadar düşünüyor ve uygulayacaktır. "Biz bunları yenemeyiz, kaç senedir şansımız tutmuyor" hiç demeyin. Bunca senedir orada hep kaybetmedik mi? İşte bugün de tıpkı hayat gibi yıllardır beklediğimiz fırsat elimize geçmiş durumda. Yani onca senedir süren şanssızlığı şampiyon olarak kırmak bizim elimizde. Bu fırsatın bilincinde olalım. İnanarak, futbolcu, hoca, yönetim ve sarı-kırmızı aşıkları, hak ettiğimiz bu şampiyonluk kupasını Kadıköy'de kaldıralım. Kadıköy'de gelecek galibiyetle alacağımız kupadan sonra kimse yıllardır süren bu talihsizliği hatırlamayacak bile.  Ey Galatasaraylı, gün inanma günüdür. Ne yaparsan yap ama sakın ola ki sarı-kırmızı sevdana güvenmekten vazgeçme. Futbolun adaleti yok derler. Biz o adaletsizliği Kadıköy'deki maçta ve son maçta gördük zaten. Çekirge üçüncü kez sıçramayacak! Bu sefer oradan o kupayı söke söke alıp geleceğiz!

Burak KERECİ

ÇÜNKÜ CİMBOM BAŞI DİK YÜRÜR!

HAYDİ BEYLER, ŞİMDİ İNANMA ZAMANI!!!


DİPNOT: Biz sakalımız Ujfa Başkan gibi kestik, saçımızı Hasan gibi 3 numara yaptık! Siz de inanın, saçı Engin gibi olanlar çizin atsın, Semih gibi sarı olanlar 3 numara yapsın, Necati gibi uzun saçlılar kuyruk yapsın! İNANIN BEYLER ŞAMPİYONLUK GELİYOR!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails